ХАМИД БАРИ ХАМИД

  • Дата на раждане : 05/01/1973 с. Сини вир, България
  • Избран(а) с политическа сила: Движение за права и свободи - ДПС 9.24%;
  • Изборен район: 30-ШУМЕН;
  • Участие в предишно НС: 41 НС; 42 НС; 43 НС;
  • E-mail: hamid.hamid@parliament.bg
44-то Народно събрание
член 19/04/2017 - до момента
Парламентарна група "Движение за права и свободи"
зам.-председател на ПГ 19/04/2017 - до момента
Комисия по правни въпроси
зам.-председател 10/05/2017 - до момента
Комисия по външна политика
член 10/05/2017 - до момента
Група за приятелство България - Азербайджан
председател 23/06/2017 - до момента
Група за приятелство България - САЩ
член 23/06/2017 - до момента
15/12/2017
Въпрос към Екатерина Захариева, заместник министър-председател по правосъдната реформа и министър на външните работи относно акредитация на туристическа фирма "Кошукавак".
Писмен отговор на 15/12/2017.
01/06/2018
Въпрос към Румен Порожанов, министър на земеделието, храните и горите относно нарушения в ТП "ДГС Върбица".
Отговорено в зала на 01/06/2018.
06/07/2017
Законопроект за концесиите
Входящ номер: 754-04-31
Участие в дружества/Управител или член на орган на управление на търговски дружества - Адвокатско дружество "Гроздев и Бари" гр. Стара Загора
ЕТ дейност - няма
Дейност в ЮЛНЦ в момента - няма
Търговски дружества в миналото - участие/управление (12 мес.) - няма
ET дейност в миналото (12 мес.) - няма
Дейност в ЮЛНЦ в миналото (12 мес.) - няма
Задължения над 5 000 лв. - стойност (сума) - 0
Задължения над 5 000 лв. - стойност - 0
Име на банката/Кредитната институция - няма
Договори с други лица, които извършват дейност в области в кръга на правоомощията или задълженията на решенията на депутата - няма
Частен интерес към дейността на свързани с депутата лица - Петя Манолова Хамид; Димитър Иванов Гроздев
Не заема несъвместима длъжност - не заема
Не извършва несъвместима дейност - не извършва
Друга информация - няма
Влог/депозит/дебитна карта - няма
  • Любомир Драгомиров Йосифов - вътрешна сигурност
  • Нида Намъков Ахмедов - регионална политика